Mbappé otrzymuje okrutny gwizdek od swoich fanów podczas zwycięstwa nad Chile

Francję i Chile Spotkali się ze sobą w ramach spotkania FIFA i oprócz zwycięstwa The Blues 3:2, kibiców zaskoczył pewien szczegół, a mianowicie gwizdy francuskich kibiców w stronę Kyliana Mbappe. Gwiazdą był Kolo Muani, ponieważ napastnik PSG poprowadził Francję do zwycięstwa nad Chile, materializując powrót i znakomicie asystując Giroud przy trzeciej bramce. Mbapp, gwiżdżony przez cały mecz przez Veldrom, nigdy nie czuł się komfortowo. Osorio zmniejszył przewagę w ostatnich minutach. Camavinga W pierwszej połowie opuścił boisko kontuzjowany.

Kilka gwizdków, które można powiązać ze złym momentem, przez który przechodzi francuska drużyna i złym meczem, jaki rozgrywa. Kylian Mbapp przeżył przez całą noc pełne napięcia momenty, ponieważ rzeczywistość jest taka, że ​​Mbapp został ukarany za bycie zawodnikiem Paris Saint-Germain i spotkał się z dezaprobatą całej marsylskiej publiczności. Chociaż zasadniczo tak to wyglądało, ponieważ dotyczyło fanów Olympique, którzy mają w Paryż Saint-Germain do klasycznego rywala. Za każdym razem, gdy dotknął piłki, słychać było gwizdy i buczenia. Wręcz przeciwnie, Alexis Sánchez otrzymał owację na stojąco, gdy został zastąpiony na stadionie we Vlodrome.