Larkin i Clyburn wzmacniają Efes i komplikują grę Baskonii

mil Baskonia załamał się w trzeciej kwarcie, przegrał z Anadolu Efes por. 76-97 i będziesz musiał poczekać, aby wejść do Rozgrywki Euroligi, po meczu naznaczonym stratami piłek i błędami w rzutach zewnętrznych.

The czwarta porażka z rzędu drużyny baskijskiej uruchomił alarm dla zespołu, który nie był w stanie podnieść się po złej dynamice i tak było wstrząśnięty przez Efesa w trzeciej rundzie wynikiem 8-28 klucz, po tym jak zamknął lukę przed przerwą.

EFE

Will Clyburn i Shane Larkin doskonale połączyli siły, zdobywając 48 punktów między sobą, i zadecydowali o ciężkiej porażce Baskonii, którą pokonali w ciągu 40 minut.

Meteoryczny start Efesa

Trójka dodała Efesowi skrzydeł już w pierwszych minutach, który jako pierwszy odniósł istotne zwycięstwa w meczu z wynikiem 6-17 co zmusiło Dusko Ivanovic przerwać grę i przesunąć ławkę rezerwowych w obliczu złego początku swojej drużyny.

Willa Clyburna y Shane’a Larkina Poprowadzili turecką drużynę, która znalazła więcej ułatwień w ataku przeciwko niezrównoważonej lokalnej obronie, aby utrzymać tempo meczu.

Miejscowi cierpieli jeden na jednego i na odbiciu, i zmuszeni byli wiosłować, aby odzyskać utracone w pierwszej rundzie dochody, pomimo dobrej roli Markusa Howardaktóry wspierał swoją drużynę, 22-32.

EFE

Codi Miller-McIntyre objął stery swojej drużyny w drugim akcie i Baskonia zdołała zatrzymać ofensywną produkcję rywala, aby stopniowo zbliżać się do tablicy wyników.

Ale zagraniczne sukcesy gości a łatwość, z jaką grali w bezpośrednim bloku, pozwoliła im utrzymać przewagę i zapewnić sobie wygodne dochody.

Rotacja w defensywie Katalończyków nie była najlepsza i Efes wykorzystywał rzuty wolne, aby utrzymać prowadzenie pomimo tego, że dwie trójki Nikosa Rogkavopoulosa dodały baskijskiej drużynie powietrza na drugą połowę, 45-49.

Wiele strat Baskonistów

Las straty piłek drużyny Vitorianów Po raz kolejny otworzyli lukę na korzyść Efesa we wznowieniu mecz, który ponownie stał się trudny dla podopiecznych Dusko Ivanoviciaktóry ucierpiał w walce wręcz, gdzie Osmani y Hollatz Były bardzo ważne.

EFE

On podział w ciągu sześciu minut wynosił 2-16 dla gości. Baskonia po raz kolejny poniosła porażkę z potrójnej i Nie znalazł żadnych środków w swoich atakach. Został także ukarany łatwymi koszami przez Efes, który wzrósł do 22 punktów różnicy i który w ostatniej kwarcie zmierzył się z a 53-77, tW trzecim akcie jest osiem punktów baskonistycznych.

Zespół Baskonisty poprawił się w ostatniej kwarcie, ale spotkałem najlepszego Shane’a Larkinaco uniemożliwiło jego rywalowi skorygowanie wyniku zakończonego a 76-97.

Arkusz danych:

76 – Baskonia (22+23+8+23): Chiozza (2), Howard (15), Marinkovic (5), Sedekerskis (4) i Kotsar (8) – wyjściowa piątka – Ten (-), Rogkavopoulos (12), Miller-McIntyre (13), Costello (8). i Moneke (9).

97 – Anadolu Efes (32+17+28+20): Larkin (28), Hollatz (4), Clyburn (20), Osmani (15) i Pleiss (5) – wyjściowa piątka – Beaubois (5), Jones (8), Oturu (3), Bryant (-) i Thompson (7), Willis (2) i Yilmaz (-).

Sędziowie: Sreten Radovic (Chorwacja), Uros Nikolic (Serbia), Saso Petek (Słowenia). Żadnych eliminacji. Zwrócili uwagę na technikę miejscowemu trenerowi Ivanovicowi (min.27).

Przypadki: Mecz odpowiadający trzydziestemu drugiemu dniu Euroligi rozegrany w pawilonie Fernando Buesa Arena w Vitorii przed 10 816 widzami.