Jeszcze raz proszę o czas… i przeciw 10

mil Barcelona Cierpiałem. Jak zwykle. Tym razem jednak robił to przeciwko 10 przez prawie 65 minut. I nawet, Palmyminucie regulaminowego czasu gry miał bardzo wyraźną okazję. 46 788 uczestników cierpiało i zmokło.

Bardzo wyjątkowy mecz dla Pieprz Garca. Trener Palmy został wyrzucony z Barcelona w czerwcu 2021 r., kiedy Drzwi Prezesem tej jednostki był nieco ponad trzy miesiące. Trener pracował w tej instytucji przez 28 lat, 11 jako zawodnik i 17 jako trener. Po raz pierwszy zmierzył się z klubem, który był jego klubem w lidze Barcelona.

Doliny umieścić Palmy z jednym mniej, gdy rozegrano zaledwie 24 minuty meczu. Bramkarz chciał przerwać kontratak Barcelonaale wyszło zbyt mocno Rafinha. Czerwony bez dyskusji i tych Pieprz Garca z 10 i ponad 65 minutami przed nami.

Pstryknąć Wielkanocpogoda będzie jednym z głównych bohaterów w tę sobotę w Barcelona nie był wyjątkiem. Gdy tylko mecz się rozpoczął, na boisko spadł ulewny deszcz Olimpiada na Montjuc. A kiedy burza ustała, przyszła kolej na wiatr. Co za noc.

Rafinha Jest zawodnikiem z dużym charakterem i bardzo się zdenerwował, gdy… BYŁ Bramka została anulowana w pierwszej połowie. Dlatego reakcja Brazylijczyka po zdobyciu gola na 1:0 nie jest dziwna. Reprezentant Polski zaraz po zdobyciu gola pokazał rękami gest tablicy wyników wideo. Mam to zapisane.

Ferrana Torresa Wrócił na boiska po dwóch miesiącach kontuzji. Napastnik wszedł na boisko w 70. minucie i wyglądał na bardzo aktywnego. Walencja doznał kontuzji 31 ​​stycznia w meczu przeciwko Liverpoolowi zdrowie, kiedy rozegrano zaledwie siedem minut. Trenerzy i zawodnik byli ostrożni podczas jego powrotu do zdrowia, dzięki czemu powrócił do stuprocentowej formy.