Hezonja, krytyk: "Pierwsza połowa to była letnia koszykówka, szkoda"

miChorwat Mario Hezonja, który zdobył dwadzieścia punktów w zwycięstwie swojej drużyny, Realu Madrytprzeciwko Red Star, był krytyczny intensywność, jaką jego zespół pokazał w pierwszych dwóch kwartach meczu Euroligi koszykówki, którą przegrali w ten piątek, w którym stwierdził, że trenują „letnią koszykówkę” i oświadczył, że taki sposób gry to „wstyd, bo trzeba wiedzieć, gdzie się jest i szanować tarczę”.

Real Madryt, który nie ma nic do stracenia ze względu na swoją sytuację kwalifikacyjną – pierwsze miejsce jest zapewnione – wygrali 101-94 z Red Star, w pojedynku, w którym przyszli w połowie trzeciej kwarty tracić szesnaście punktów.

W pierwszej połowie graliśmy słabo, w drugiej dobrze. Trzeba szanować każdego rywala i szanowaliśmy ich bardziej w drugiej połowie niż w pierwszej. Pierwszy był jak letnia koszykówka, w górę i w dół, aby zobaczyć, co się stanie. To wstyd dla Realu Madryt. Trzeba wiedzieć, gdzie się znajdujesz i szanować tarczę” – powiedział Hezonja pod koniec meczu.

Nie sądzę, żeby ktokolwiek oglądający telewizję szanował to w pierwszej części.. Real Madryt zawsze musi grać jak najlepiej, bez względu na to, gdzie się znajdujemy” – wyznał biały zawodnik, który ujawnił, że przerwy na żądanie Chusa Mateo w trzeciej kwarcie sprawiły, że „pomyślił o dumie”.

Grając tutaj, zawsze musisz dać z siebie wszystko i dlatego wygrywamy“, konkluduj